Svatební oznámení a svatební pozvánky

Vážení snoubenci, hledáte-li krásná svatební oznámení, moderní i klasická, decentní i rozšafná, jste na té správné adrese. Jako každý rok, tak i letos na Vás čeká nová kolekce stylových svatebních oznámení navrhnutých tuzemskými i zahraničními uměleckými dílnami.

Svatební oznámení a svatební přání si můžete vybra ze 7 katalogů přímo v našem studiu, což je cca 600 druhů svatebních oznámení, svatebních přání a pozvánek. Různé druhy grafického ztvárnění, různé druhy papírů, netradiční metody tiskařského zpracování jako je horká ražba, slepotisk a výsek. Nabízíme také zhotovení individuálního svatebního oznámení dle vašeho přání. Svatební oznámení, přání a pozvánky zasíláme po celé ČR i SR, nabídka se stále rozrůstá.

Co v naší nabídce oznámení naleznete

Svatební oznámení jednodílná i složená z více částí s mašličkami, provázky, slepotiskem, perleťovými, pozlacenými nebo stříbřitými motivy, papíry křídové, pergamenové nebo přírodní s květinovými vlákny. U většiny oznámení včetně stejně zpracovaných pozvánek ke stolu.

Co u nás NEnajdete

Jednoduchá svatební oznámení tisknutá na barevných kopírkách a tiskárnách.

Jak dlouho u nás trvá tisk svatebních textů

Do 3-4 pracovních dnů Vám pošleme návrh ke korektuře a po jeho odsouhlasení Vám do dalších 3-10 pracovních dnů svatební text na oznámení natiskneme a svatební oznámení připravíme k odběru.

svatební oznámení 1 svatební oznámení 2 svatební oznámení 3 svatební oznámení 4 svatební oznámení 5 svatební oznámení 6

SVATEBNÍ ETIKETY NA VÍNO:

- samolepící PVC folie (odolná vlhkosti) nebo samolepící papír
- jakýkoliv tvar etikety aniž by jste hradili raznici
- série již od 10ks
- cena graf. zpracování 249-299Kč dle náročnosti
- cena tisku dle množství již od 15Kč/ks
10-20 ks - 20Kč/ks (pvc + 10Kč/ks)
21-30ks - 17Kč/ks (pvc + 10Kč/ks)
31- více - 15Kč/ks (pvc + 10Kč/ks)
Copyright © X-STUDIO.cz info@x-studio.cz